עיסוי רפואי בפרדס חנה - פנינה נחומוביץ

פנינה נחומוביץ מייסדת שיטת מגע מלווה

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • עיסוי שיקומי

  עיסוי בין 45-50 דקות נעשה ע"י איבחון ויציבה בקלינקה בפרדס חנה עיסוי שיקומי- בעיסוי השיקומי אני מטפלת בבעיות חוסר איזון מבני (סטיות ואי שוויון במערכת השלד,בעצמות ובמפרקים) כאשר לסטיות אלה יש השפעה מידית ומתמשכת על מערכת השריר שלד ועל כל מערכות הגוף הקשורות אליה. מטרת הטיפול בעיסוי שיקומי רפואי- להבטיח תוצאות מירביות למטופל. העבודה של ״פתיחת השריר״ גורמת לתיקונים בכל שריר עד לרמת התא הבודד. בדרך זו תורמת תרפיית עיסוי שיקומי רפואי לשיקום ממחלות שרירים חמורות כמו: *md - ניוון שרירים *ms- טרשת נפוצה *שווץ מוחי *בעיות בתעלה הקרפלית - זרמים והרדמויות בידיים וכן בהטבה של פציעות ספורט, טראומה, דלקת פרקים, כאבי גב, מתח בצואר, עצירות ומצבים שונים הנובעים מבעיית מחזור הדם. שיטת עיסוי שיקומי רפואי לתרפיית שריר עמוקה מיועדת לעזור למטופל המעוניין לחזור לבריאות שלימה ותקינה. עוזרת לטפל ולשקם שרירים ורקמות רכות בגוף כולו, ע״י שימוש בסידרת תנועות צולבות שריר - אני מצליחה לחדור אל שיכבת השריר שנימנעה ממנו זרימת דם ולימפה תקינה.
   
 • עיסוי

  .אחרי יום עמוס של עבודה והתרוצצויות... ומה לעשות עם הילדים.. דמיינו את עצמכם נרגעים בשעה של עיסוי / מגע מרגיע - בשעה שהיא רק שלכם.. בשקט ובפנימיות שלכם, ברוגע. ולצאת אחרי הטיפול ברוגע ובחיוך וחוזקות חדשות ליום שאחרי... עיסוי הוליסטי , עיסוי שוודי אפשרות לשלב אבנים חמות - עיסוי מהנה באבני בזלת, מרגיע, פותח חסימות ומשרה רוגע ושלווה. העיסוי 60 דקות פנינה - 052-3219137


   
 • הפניות טיפולים / תודה שחשבת עלי

  הפנית אלי לטיפול בעיסוי - חברים מחוץ לביז מגיע לך ממני באהבה 5 קרדיטים.
   
 • הפניות ללווי לידה / תומכת לידה / דולה

  הפנית אלי לטיפול חברים מביז ומחוץ לחברי ביז בסגירה עיסקה- מגיע לך ממני באהבה 50 קרדיטים.
   
 • טיפולים לחברי קבוצת ביז

  לחווית עיסוי אצלי - להכרה ולחוות אותי בטיפול כיףף לי שהגעת ... מפנקת אתכם בטיפול של חצי שעה ובקרדיטים . 5 קרדיטים באהבה.
   
 • עיסוי רפואי / עיסוי רקמות עמוקות

  עיסוי המטפל במכלול סוגי הכאב - שלד שריר בעיות אורטופדיות כאבי ראש / כאבי צוואר דלקות למיניהם ( לדוגמא - דלקת בתעלה הקרפלית) כל כאב המשמבש את איכות החיים. ע"י סידרת טיפולים ניתן להגיע לשגרת חיים טובה ונינוחה יותר. עיסןי רפואי, עיסוי משולב,טריגר, רקמות עמוק, עיסוי שיקומי (המתאים לכל בעיות שלד שריר, לבלט דיסק/פריצת דיסק, כאבי צוואר, כאבי ראש ולפציעות ספורט)
   
 • עיסוי באבנים חמות

  עיסוי באבנים חמות היא שיטת עיסוי אינדיאנית עתיקה. העיסוי נעשה על כל הגוף מכף רגל ועד ראש, המשולבת באבנים (חלוקי נחל) שונים בגדלים, המחוממים יחד עם שמני מרפא. במהלך העיסוי הן משחררות אט אט את חומן המתפזר לאורך כל הגוף,וכך משחררות את השריר לעבודת עיסוי עמוק ללא כאב וללא התנגדות. רפיון השרירים מאפשר הזרמת דם וחמצן לכל תא ותא בגוף. ומסייע לחידוש התאים ובנייתם התקינה.
   
 • עיסוי נשים הרות

  שינויים גופניים ופיזיים במהלך ההיריון אישה בהריון, אשר מעניקה לעצמה עיסוי יכולה ליהנות מפסק זמן מרגיע מכל המתחים הגופניים והנפשיים . בעת ההיריון משתחררים בגוף הורמונים הגורמים ללחץ ואף לעצבנות מוגברת. היתרונות בעיסוי לאישה ההרה - עיסוי לנשים בהריון מפחית את רמת המתח ועוזר להתחבר לגוף המשתנה. כאשר המתח בגופה של האישה ההרה מתפוגג, העיסוי משפיע באופן דומה גם על העובר. עיסוי לנשים בהריון עוזר לגוף לנקז רעלים ולהזרים דם לגוף ולשרירים, דבר אשר עוזר במקרים של עייפות ומשפר את הרגשת החיוניות. עיסוי לנשים בהריון מביא להמרצת זרם הדם בגוף ונמצא כיעיל במיוחד לנשים הסובלות מאנמיה. עיסוי לנשים בהריון עובד גם במישור הנפשי, ומהווה כלי יעיל להפגת מתחים ולשחרור ממחשבות מטרידות. העיסוי מרגיע את המערכת העצבית, מסייע לאיזון ההורמונאלי ותורם לחיבור האישה אל גופה תוך קבלת השינויים המתחוללים בו.
   
 • דולה / תומכת לידה

  דולה נינה תומכת לידה. הוכשרתי לתמוך וללוות נשים וזוגות בהריון ובמהלך הלידה - בבי"ח הילל יפה. התמיכה נעשית בפן הרגשי ובפן הטיפולי באמצעות שיטות מהרפואה המשלימה. כמו- עיסוי, רפלקסולוגיה, הומאופטיה ועוד. הפגישות מיועדות להסברים ולהכנה משותפת לקראת הלידה. ואני זמינה לטלפון במשך כל שעות היום, לשאלות ובעיות. כדולה, אני מצטרפת לתהליך הלידה. אני הפנים המוכרות ליולדת /לזוג הנרגש, משתמשת בקול מרגיע ובמגוון טיפולים, מנחה את היולדת כיצד לנשום נכון בצירים ובלחיצות, מדריכה את בן הזוג / המלווה - כיצד לעודד,לתמוך ולעזור ליולדת להרפות ולהקל עליה את תהליל הלידה. אני כדולה לא מיילדת- יש הבדל משמעותי בין תחומי האחריות בחדר הלידה. ולאחר הלידה יש פגישה נוספת לסיכום. לידה קלה עם חוויות טובות ונעימות. פנינה - מגע מלווה
   
 • עיסוי תינוקות

  המגע הינו צורך בסיסי וקיומי של האדם מרגע לידתו ובמשך כל חייו. בזכות המגע אנו מגדירים לתינוק את גבולות גופו, מחזקים את הדימוי העצמי שלו, ואת יכולתו לבטוח בנו כהורים בפרט ובעולם בכלל. המגע מחזק את הקשר בין ההורה לתינוק, מחזק את המערכת החיסונית, מקל על כאבים שונים - כאבי בטן - בשל הגזים, עצירות / שילשולים. כאבי אזניים, כאבי שיניים - בצמיחתן וכו.. עיסוי התינוק מרגיע, ומאפשר לתינוק שינה עמוקה ובריאה ללא הפרעות. ובעיקר - הוא גורם הנאה ושימחה הן לתינוק והן להוריו. הדרכת העיסוי לתינוק/ת יכולה להיות אישית - זוג ההורים - והתינוק = אפשרות לאחר הלידה בבית . או כסדנת עיסוי = המתאימה מגיל 5-6 שבועות ועד לגיל זחילה. משך הסדנה 3 מפגשים בין שעה לשעה וחצי כל מפגש. *לפרטים ניתן ליצור קשר טלפוני : פנינה מגע מלווה - 052-3219137
   
 • עיסוי לימפטי

  למערכת הלימפה תפקיד חשוב בהתנהלות המערכת החיסונית של הגוף ושמירה על תקינותה ויעילותה. כדי להמריץ את פעילותה, משתמשים בעיסוי לימפטי. מערכת לימפטית של גוף האדם היא מערכת שמשתמשת בצינורות דקים, נימים וקשרי לימפה – מקשרים אלו יוצא נוזל שמכיל בין השאר תאי דם לבנים שמשתייכים למערכת החיסונית ומטפל בזיהומים. הגוף כולו בנוי מרקמה רשתית צפופה של נימים לימפטיים שמכילים נוזלים אלו, ואחראים לטפל בזיהומים אשר נוצרים בכל האיברים. העיסוי הלימפטי הוא עיסוי רפואי המסייע לחדש את הרקמה התאית, משפיע על מערכת העצבים, ממריץ את המערכת החיסונית ואת סירקולציית הלימפה. למי יכול להתאים עיסוי לימפטי? העיסוי מיועד למי שהוא לאחר ניתוח או שנתון למצב פוסט טראומטי – הוא יתאים לבעלי בצקות בגוף, ולכל מי שיש לו עודפי נוזלים בגוף. העיסוי יכול להפחית ולהרגיע נפיחויות ובכאב, למי שכמות כדוריות הדם הלבנות והלימפוציטים דלילה, למי שזקוק לחידוש הרקמה התאית, למי שמערכת העצבים שלו זקוקה לחיזוק כדי לדייק בתנועה או בזמן התגובה. העיסוי הלימפטי יתאים- לאנשים לאחר מחלה או הריון, לגילאים מתקדמים או ניוון שרירי ובעיות עור, מכיון שהמערכת הלימפטית זורמת מן השרירים לכיוון העור שם הצטברו הנוזלים וכשהיא נחלשת היא נזקקת לסיוע. לספורטאים. העיסוי הלימפטי הוא טיפול מרגיע ביותר, ולעתים קרובות המטופל שוקע במהלכו בתרדמה (תנומה). תגובה אופיינית נוספת היא תופעת "עור ברווז", שמסייעת בהזרמת נוזל הלימפה. האפקט הטיפולי - לטיפול 4 אפקטים המוכחים מדעית 1. אפקט הניקוז הגדול - גירוי כלי הלימפה אשר גורם לכלי הלימפה להתכווץ בתדירות ונפח גדולים יותר. 2. אפקט מרגיע כאב - הפעלת אפקט שער הכאב. גירוי רצפטורים מכניים בעור וע"י כך דיכוי אותות הכאב המשודרים מהרקמה. - פינוי חומרים מתווכי כאב מהרקמה. 3. הרגעת המערכת הסימפטטית - נמצא כי במהלך הטיפול חלה עלייה בפעילות מערכת העיכול . 4. אפקט מרגיע מתח בשרירי השלד.
   
 • אקסס בארס

  שיטת האקסס בארס - זו המוכנןת להיות מודע לגמרי, נוכח לגמרי, בכל היבט החיים שלך. לתת אפשרות ליותר בחירה וליותר חיים. השיטה באקסס היא לסייע לך כלקוח להכיר בעצמך. זו שיטה שהרעיון שלה להיפתח למרחב של שאלה. שיטת האקסס בארס ™(Access Bars) - היא שיטת טיפול ומודעות שהגיעה מאוסטרליה והפכה לאחת השיטות הפופולריות בעולם ב-25 שנים האחרונות. הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין ב- 32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. היא מביאה ריפוי עמוק. מדובר בתהליך פשוט, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות בנקודות עוצמה הנמצאות על הראש, כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, ועד כה לא היתה לנו אליה גישה. הנגיעה לא רק משחררת את החסימות, אלא אף מאפשרת למטפל לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי המטופל. שחרור האנרגיה התקועה מרחיב את היכולות שלנו ואת המרחב ליצור מציאות חדשה ומדוייקת יותר. מה יביא לחייכם הטיפול באקסס בארס? - v ריפוי פיזי ורגשי. v שחרור חסמים מעכבים. v תחושת רוגע והשקטה של מחשבות טורדניות. v הגברת בהירות מחשבתית וקבלת החלטות קלה יותר. v שינוי דפוסי חשיבה ואמונות מגבילות מודעות ולא מודעות. v פיתוח יכולות אינטואיטיביות. v הרחבת ארגז הכלים הטיפוליים דרך מגע רך וקסום.
   
BizMakeBiz פותח ע"י